خرید از چابهار
همه چیز در مورد شهر چابهار و چگونگی خرید اینترنتی از آن

همه چیز در مورد شهر چابهار

در گوشه و کنار ایران شهرهای جذاب و متفاوتی دیده می‌شود، تعداد این شهرها بسیار زیاد است که یکی از آنها شهر چابهار است ، که با سفر به آن می‌توان اوقات هیجان‌انگیز و خوشی ر ا همراه خانواده خود سپری کرد.

موقعیت شهر چابهار

چابهار واقع در جنوب‌شرقی ایران است، شهری بندری همراه با جاذبه‌های طبیعی فراوان که مانند آن در جاهای دیگر ایران دیده نمی‌شود.

در ایران تنها یک بندر اقیانوسی وجود دارد آن هم چابهار است ،در کرانه دریای عمان و اقیانوس هند قرار دارد و جزو مناطق بازرگانی ایران محسوب می‌شود. در سال‌های اخیر به وسیله سرمایه‌گذاری‌های متعددی که داشته‌است گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است.

چابهار

بندر چابهار

چابهار به دلیل نداشتن فصول پاییز و زمستان و داشتن آب و هوای بهاری سالانه تعداد زیادی از گردشگران و توریست‌ها را به خود جذب می‌کند.

جنبه‌های مختلف زندگی در چابهار

مردم چابهار به زبان بلوچی صحبت می کنند. همچنین پوشش آنها لباس‌های مخصوص بلوچی است که زنان آن از چادر مخصوص بلوچی استفاده می‌کنند. این شهر از نظر اقتصادی بیشتر به منطقه آزاد صنعتی – تجاری چابهار وابسته است. بندر چابهار همچنین به دلیل اینکه نزدیکترین راه دسترسی کشورهای واقع در خشکی‌های آسیای میانه مانند افغانستان ، تاجیکستان ، ازبکستان ، ترکمنستان به آب‌های آزاد می‌باشد،از اهمیت اقتصادی بسیاری برخوردار است.

آداب و رسوم

شهر چابهار برخلاف شهرهای دیگر که مردم آن‌های از آیین و آداب و رسوم خود دور شده و کم کم در حال فراموشی آن هستند، مردم بلوچ هنوز هم که هنوز است تا حد زیادی آداب و رسوم و باورهای خود را حفظ کرده‌اند و از آن پیروی می‌کنند.این شهر هم مانند دیگر شهرهای توریستی دیگر ایران دارای صنایع دستی و رقص مخصوص، غذاهای خوشمزه و موسیقی‌های مخصوص خود همچنین مراسم‌ها و مناسبت‌های خاص خود هستند.

جاذبه‌های طبیعی چابهار

چابهار دارای جاذبه های طبیعی متعددی همچون خلیج چابهار ، خلیج گواتر ، سواحل ماسه‌ای دریای عمان ،اسکله‌های صیادی بریس ،تیس و رمین ،پدیده‌ی موج فشان، پدیده‌ی گل‌فشان ، درخت انجیر معابد، جزیره شیطان، جنگل حرا و … می باشد.

جاذبه های چابهار

خرید در چابهار

در صورتی که چند ماه پیش این مقاله تهیه می‌شد توصیه می‌کردم برای سفر و خرید به چابهار بروند زیرا چابهار شهری پر از هیجان و حس‌های رنگی حال خوب است که مردم آنجا می‌توانند اوقات خوشی را سپری کنند ،اما با توجه به وضعیت امروزی جامعه و شهر های ایران و بقیه کشورها و با آمدن کرونا ویروس به کل جهان توصیه می‌شود مردم در خانه‌هایشان بمانند و خریدهایشان را در حد امکان به صورت غیر حضوری انجام دهند. حتی خود مردم این شهر می‌توانند تمام نیازهای خود را آنلاین برطرف کنند از جمله مواد غذایی و سوپر مارکتی که در اینجا می‌خواهیم سایت فروش مواد سوپرمارکتی برای شهر چابهار را معرفی کنیم:

امکان خرید محصولات سوپر مارکتی به صورت غیر حضوری از فروشگاه اینترنتی چابهارمارکت

چابهار مارکت از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۹:۳۰ شب آماده ارسال سفارشات شما عزیزان بصورت آنلاین می باشد. چابهار مارکت همواره در راستای احترام به مشتریان و تامین رضایت و خشنودی آنان و اراءه محصولاتی با برندهای معتبر ایرانی در سعی و تلاش است.

سفارش به صورتی است که مشتری وارد سایت می‌شود محصول مورد نظر خود را انتخاب و به سبد خرید خود اضافه می‌کند و هزینه کالا را درگاه اینترنتی و با روش‌های مطمئن و آسان پرداخت می‌کند .

سفارش مشتری در کمترین بازه زمانی حدود ۳۰ دقیقه تا یک و نیم ساعت طول می‌کشد تا به دست مشتری برسد.

چابهار مارکت در روزهای تعطیل هم آماده دریافت سفارشات شما است. البته در روزهای تعطیل با دو ساعت تاخیر نسبت به روزهای عادی، کار فروشگاه آغاز می شود.

در تمام طول روز امکان سفارش گذاری وجود دارد و صرفاً ارسال سفارشات در بازه زمانی اعلام شده می باشد.

و خبر خوب و مهم‌تر از همه ارسال برای خریدهای بالای ۱۵۰ هزار تومان به صورت رایگان می‌باشد. ، امید است در آینده‌ای نه‌چندان دور محصولات غیر سوپرمارکتی هم به آن‌ها اضافه می‌شود و ارسال تنها به شهر چابهار نه بلکه به کل کشور می‌شود .

خرید از چابهار

خرید از چابهار

امید است شما مردم عزیز ،ما را در رسیدن به اهدافمان یاری رسانید تا ثابت کنیم ایران و ایرانی همیشه سربلند و سرافراز است.