روش های پرداخت

۱- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

شما کاربران چابهار مارکت می توانید در هنگام ثبت سفارش، ازطریق درگاه امن اینترنتی زرین پال در فروشگاه چابهار مارکت هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید . در صورتی که پرداخت با موفقیت انجام شود سفارش به صورت خودکار وارد مراحل بررسی و ارسال می شود .

روش پرداخت اینترنتی

همه کاربران می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. در زمان پرداخت اینترنتی اطلاعات مشخص شده زیر نیاز است تا در صفحه پرداخت مربوط به بانک وارد کنید.

۱- شماره ۱۶ رقمی درج شده روی کارت

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

جهت پرداخت اینترنتی لازم است حتما قبلاْ رمز دوم  کارت بانکی را فعال کرده باشید.

امکان پرداخت خرید های کمتر از ۱۰۰ هزار تومان با رمز دوم ثابت اگر دارید. می باشد. در غیر این صورت برای فعال سازی رمز دوم یک بار مصرف یا پویا به بانک صادر کننده کارت مراجعه و از قوانین و مراحل دریافت رمز دوم مطلع شده و طبق درستورالعمل بانک، رمز دوم یا پویا کارت را فعال نمائید.

۳- کد CVV2

کد cvv2 یک عدد ۳یا ۴رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های همه بانک ها درج شده است .

۴- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا کارت بانکی هم روی بیشتر کارت‌ها نوشته شده است. اگر روی کارت بانکی شما تاریخ انقضا نوشته نشده باشد می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.